XІ. Порядок і терміни подання заявок

Попередні заявки від Кримського Республіканського, обласних, Київського та Севастопольського міських відділень з ФВС Комітету та ВНЗ на участь у ІІІ-му етапі Універсіади подаються до ГСК Універсіади до 10 лютого 2015 року за адресою: 01054, м. Київ, вул. Дмитрівська, 46 - Комітет з ФВС МОН України (e-mail kfvs@ukr.net) та 03134, м. Київ, вул. Сім’ї Сосніних, 15-А – ЦШВСМ Комітету з ФВС МОН (e-mail cshvsm2@ukr.net).

Начальники територіальних відділень з ФВС Комітету з ФВС МОН України та керівники ВНЗ несуть повну відповідальність за своєчасне представлення попередньої заявки, правильне та достовірне заповнення іменних заявок і документів згідно з вимогами даного Регламенту.

У попередній заявці необхідно вказати кількість спортсменів і тренерський склад (чоловіки і жінки окремо), які заявляються у виді спорту.

Тренер-представник команди, в день приїзду на змагання, подає в комісію по допуску наступні документи:

іменну заявку, надруковану в двох примірниках (форма додається) і завірену лікарем фіздиспансера або студентської поліклініки, в якій обов’язково вказатиповну назву кожного ВНЗ, його абревіатуру, категорію (згідно з кількістю студентів) та відомчу підпорядкованість;

на кожного учасника подаються:

паспорт;

пластикова картка або залікова книжка студента, слухача, курсанта (для випускників - диплом (оригінал) про закінчення навчального закладу);

документ, який підтверджує виконання спортивного розряду;

страховий поліс;

технічну заявку;

звіти головних суддів про проведення територіальних змагань з видів спорту;

довідку про присвоєння ідентифікаційного номеру для спортсменів і тренерів;

підтверджуючий документ про сплату членських внесків до Спортивної студентської спілки України (при відсутності такого, до бухгалтерії регіонального відділення по місцю проведення змагань сплачується внесок в розмірі тридцяти гривень за кожного спортсмена).

Примітки:

- при відсутності будь-якого з документів спортсмени або команди до змагань не допускаються;

- виїзд спортсменів і команд на змагання дозволяється лише після одержання офіційного виклику.

ПРОГРАМА ФІНАЛЬНИХ ЗМАГАНЬ

Бадмінтон

Змагання особисті з командним заліком.

Особисті змагання проводяться за олімпійською системою з визначенням 1-16 місць у 4-ох розрядах (одиночний розряд – чоловіки і жінки, парний розряд – чоловіки і жінки).

Усі зустрічі в особистих і парних змаганнях проводяться з 3-ох партій.

Командний залік проводиться за сумою набраних очок усіма учасниками команди в особистих і парних змаганнях.

Баскетбол, волейбол, футбол

Змагання проводяться у 2 етапи – зональні і фінальні.

Зональні змагання.

Зональні змагання з волейболу і футболу проводяться в 3-ох – 4-ох зонах по 4 – 6 команд в кожній, за коловою системою в одне коло.

Зональні змагання з баскетболу (чоловіки і жінки)проводяться Студентською баскетбольною лігою України (СБЛУ).

Розподіл команд по зонам проводиться згідно з рейтингом (до уваги приймається участь у поточному Чемпіонаті України) і жеребом з урахуванням територіальності.

Команди, які займуть 1 – 2 місця в зонах, отримують право на участь у фінальних змаганнях.

Фінальні змагання проводяться:

для 8-ми команд – у 2-х півфінальних групах «А» і «Б» по 4 команди в кожній. Групу «А» складають: 1-ші місця І і ІV зони та 2-гі місця ІІ і ІІІ зони; групу «Б» – 1-ші місця ІІ і ІІІ зони та 2-гі місця І і ІV зони. Ігри в групах «А» і «Б» проводяться за коловою системою в одне коло з урахуванням ігор в зональних змаганнях.

У баскетболі і волейболікоманди, які займуть 1-2 та 3-4 місця в півфіналі розігрують протягом двох днів, з урахуванням гри в півфіналі І – VIII місця.

У перший день фінальних ігор грають: А3-Б4, Б3-А4, Б1-А2, А1-Б2;

У другий день фінальних ігор грають:

- за 7-8 місця – команди, які зазнали поразки в іграх А3-Б4 і Б3-А4;

- за 5-6 місця – команди-переможниці ігор А3-Б4 і Б3-А4;

- за 3-4 місця – команди, які зазнали поразки в іграх Б1-А2 і А1-Б2;

- за 1-2 місця – команди-переможниці ігор Б1-А2 і А1-Б2.

У футболіпісля проведення півфінальних ігор проводяться стикові ігри за І-ІІ, ІІІ-ІV, V-VI і VII-VIII місця.

для 6-ти команд – за коловою системою в одне коло з урахуванням ігор в зональних змаганнях.

ГСК Універсіади та Комітет мають право по ходу змагань змінювати системи проведення у зв’язку з недоїздом команд або їх недопуску.

Визначення переможців

У разі однакової кількості очок у двох і більше команд перевага віддається команді, що має послідовно:

Баскетбол:

більшу кількість перемог в іграх між ними;

краще співвідношення очок в іграх між ними;

краще співвідношення очок в усіх іграх.

Волейбол:

краще співвідношення виграшних і програшних партій в усіх іграх;

краще співвідношення виграшних і програшних очок в усіх іграх;

за результатами гри між спірними командами.

Футбол:

більшу кількість очок в іграх між ними;

більшу кількість перемог;

кращу різницю забитих і пропущених м’ячів в іграх між ними, а потім в усіх іграх;

більшу кількість забитих м’ячів;

меншу кількість порушень (вилучення – 3 очка, попередження – 1 очко).

Веслування академічне

Змагання особисто-командні.

Чоловіки - 1х, 2х, 2-, 4-, 8+; Легка вага - 1х, 2х, 4-;

Жінки - 1х, 2х, 4-; Легка вага - 1х, 2х.

Кожен учасник змагань може виступати у 2-ох номерах програми.

Командна першість визначається згідно таблиці нарахування очок, набраних заліковими учасниками в усіх видах програми.

У 1х допускається по 2 залікових човни у чоловіків і жінок, а в інших класах – по 1 човну.

У командних видах до складу екіпажів допускаються спортсмени різних територій.

Гандбол

Система проведення змагань буде визначена на місцях проведення згідно кількості заявлених і команд, які прибудуть на змагання .

Визначення переможців, призерів і розподіл місць – згідно правил змагань.

Гімнастика спортивна

Змагання особисто-командні.

Спортсмени виконують довільну програму МСУ, КМСУ.

Командна першість визначається окремо серед команд чоловіків і жінок за найбільшою сумою балів 3-х спортсменів в кожному виді багатоборства.

Особиста першість у багатоборстві визначається в кожному розряді окремо за найбільшою сумою балів.

До фінальних змагань в окремих видах багатоборства допускаються 8 жінок та 8 чоловіків, які змагаються за програмою МСУ (чоловіки - за результатами змагань № 1).

Гімнастика художня

Змагання особисто-командні та проводяться з двох видів програми: багатоборство і групові вправи.

Спортсменки змагаються за програмою МСУ.

1-й день:

вправи з обручем і м’ячем;

групові вправи – 5 пар булав.

2-й день:

вправи зі стрічкою та булавами;

групові вправи – 3 м’ячі та 2 стрічки.

3-й день:

вправи з обручем, булавами, м’ячем, стрічкою;

групові вправи - 5 пар булав; 2 стрічки та 3 м’ячі.

Визначення переможців фінальних змагань з окремих видів програми.

Особиста першість в багатоборстві визначається за найбільшою сумою балів, набраних учасницями в 4-охвидах програми.

До фінальних змагань з 4-ох видів багатоборства допускається по 8 гімнасток, у групових вправах - 8 команд.

Командна першість у багатоборстві визначається за результатами 3-ох учасниць.

Змагання в групових вправах проводяться при умові, що на змагання заявлено не менше 6 команд.

Багатоборство у групових вправах визначається за кращою сумою балів, яку отримала команда при виконанні двох вправ. Командний залік визначається за сумою балів особистої першості та групових вправ.

Дзюдо

Змагання особисті з командним заліком.

Вагові категорії: чоловіки – 60, 66, 73, 81, 90, 100, +100 кг., абс.;

жінки – 48, 52, 57, 63, 70, 78, +78 кг., абс.

Дозволяється здвоювання у 2-ох вагових категоріях у чоловіків і жінок.

Легка атлетика

Змагання особисто-командні.

Кожен учасник має право виступати в двох видах програми і одній естафеті або двох естафетах і одному виді програми.

На кожен вид програми дозволяється заявити необмежену кількість учасників.

В естафетному бігу - одну команду на кожен вид естафети.

До заліку командної першості входять результати спортсменів, що посіли з 1 по 24 місце, згідно таблиці нарахування очок. В естафетному бігу з 1 по 16 місце.

На участь у багатоборстві можна заявити не більше 2-ох спортсменів незалежно від статі. Очки в багатоборстві нараховуються з коефіцієнтом 1,5.

Чоловіки

біг: 100 м., 200 м., 400 м., 800 м., 1500 м., 5000 м., 10000 м., 110 м. з/б, 400 м. з/б, 3000 м. з/п; 4 ´ 100 м., 4 ´ 400 м., с/х-10 км.;

стрибки: у висоту, у довжину, потрійний, з жердиною;

метання: списа, диска, молота; штовхання ядра;

десятиборство.

Жінки

біг: 100 м., 200 м., 400 м., 800 м., 1500 м., 5000 м., 10000 м.,

100 м. з/б ; 400 м. з/б, 3000 м. з/п, 4 ´ 100 м., 4 х 400м., с/х-10 км;

стрибки: у висоту та довжину, потрійний, з жердиною;

метання: списа, диска, молота, штовхання ядра;

семиборство.

Плавання

Змагання особисто-командні.

Команда складається із спортсменів незалежно від статі.

Від команди у кожному номері програми допускається необмежена кількість спортсменів, в естафеті – по одній команді. Для командного заліку кожний учасник має право виступати у трьох індивідуальних номерах програми і естафетах.

В особистому заліку очки нараховуються за результатом не нижче ІІ-го розряду.

Басейн 50 м

Вільний стиль 50 м., 100 м., 200 м., 400 м., 800 м./ж/, 1500 м./ч/;

Брас 50 м., 100 м., 200 м.;

Батерфляй 50 м., 100 м., 200 м.;

На спині 50 м., 100 м., 200 м.;

Комплексне плавання 200 м., 400 м.

Естафети:

комбінована 4 ´ 100 м. /чоловіки, жінки/;

вільний стиль 4 ´ 50 м., 4 ´ 100 м. /чоловіки, жінки/.

Стрільба з луку

Змагання особисто-командні.

Програма змагань:

- класичний лук 4 х 70 метрів;

- блочний лук 4 х 50 метрів;

- Олімпійський раунд – індивідуальний;

- Олімпійський раунд – командний.

Стрільба кульова

Змагання особисті з командним заліком.

Програма змагань:

- чоловіки – МП-6, МП-8, МП-10, ПП-3, МГ-9, МГ-6, ГП-6, ГП-12, ГП-11а;

- жінки – МГ-5, МГ-9, ГП-4, МП-5, ПП-2.

Фінали при виконанні вправ не проводяться.

На кожну вправу допускається не більше 3-х спортсменів від команди.

Стрибки у воду

Змагання особисто-командні та проводяться серед чоловіків і жінок окремо з:

- трамплінів 1 і 3 метри;

- вишки 10 метрів;

- синхронних стрибків – трамплін - 3 метри та вишка - 10 метрів.

Теніс

Змагання особисто-командні.

Особисті змагання проводяться за олімпійською системою з визначенням 1-16 місць у 4-ох розрядах (одиночний розряд – чол., жін.; парний розряд – чол., жін.).

Усі зустрічі в особистих і командних змаганнях складаються з 3-ох партій за системою «Тай-Брейк».

Командний залік проводиться за сумою набраних очок усіма учасниками команди в особистих змаганнях.

У разі рівної суми очок перевага віддається команді, що зайняла більше 1-их, 2-их і т.д. місць.

Теніс настільний

Змагання особисто-командні.

Усі зустрічі в особисто-командних змаганнях складаються з 5-ти партій.

Всі змагання проводяться за олімпійською системою з визначенням 1-16 місць у 7-ми розрядах (командні змагання – чол., жін., одиночний розряд – чол., жін.; парний розряд – чол., жін. і змішаний парний розряд). Пари складають спортсмени однієї команди.

Командний залік проводиться за сумою набраних очок усіма учасниками команди в особистих і командних змаганнях.

В разі рівної суми очок перевага віддається команді, що зайняла більше 1-их,

2-их і т.д. місць.

Тхеквондо WTF

Змагання особисті з командним заліком.

Вагові категорії:

- чоловіки – 54, 58, 63, 68, 74, 80, 87, +87;

- жінки - 46, 49, 53, 57, 62, 67, 73, +73.

Дозволяється здвоювання у 2-х вагових категоріях у чоловіків і жінок.

Фехтування

Змагання особисто-командні.

У командних змаганнях фехтує 3 спортсмени і 1 запасний.

Змагання проводяться впродовж 9 днів.

1 день – приїзд - рапіра;

2 день - змагання рапіра - жінки;

3 день - змагання рапіра - чоловіки;

4 день - змагання рапіра - командні;

приїзд - шпага;

5 день - змагання шпага - жінки;

6 день - змагання шпага - чоловіки;

7 день - змагання шпага - командні;

приїзд - шабля;

8 день - змагання шабля - чоловіки, жінки;

9 день - змагання шабля - командні чоловіки і жінки.

У разі відсутності в команді виду зброї, дозволяється сумісництво в іншому виді, але не більше ніж дві команди на вид зброї.

uxg.deutsch-service.ru refamvv.ostref.ru referatxck.nugaspb.ru referatqfl.nugaspb.ru Главная Страница